ТОВ фірма «Продукт» – один з найбільших виробників ветеринарних препаратів та кормових добавок на території України.

Фірма заявила про себе як про надійного і якісного виробника в 1998 році і з тих пір підтримує цей статус.

Накопичення певного науково-дослідного потенціалу, пошук необхідних субстанцій, розробка рецептур, грамотне забезпечення технологічного процесу вивели фірму «Продукт» в лідери за асортиментом і якістю продукції, що випускається.

ТОВ фірма «Продукт» – це більше 80 зареєстрованих ветеринарних препаратів, близько 2-х десятків розробок, понад 2000 постійних клієнтів. Продукція фірми представлена в усіх містах та областях України. Наші клієнти – ветеринарні лікарі та клініки, оптові фірми, приватні підприємці, фермерські господарства, агрокомплекси, власники сільськогосподарських та домашніх тварин.

Персонал ТОВ фірма «Продукт» – це головний ресурс, який забезпечує успішний розвиток підприємства.

Сьогодні фірма «Продукт» є володарем торгових марок (ТМ) «ПРОДУКТ», «Барєр» та «ELITE ZOO».

Директор ТОВ фірма «Продукт»

Каменєв Олександр Іванович

Асортимент препаратів, вироблених під ТМ «ПРОДУКТ», досить великий: антибіотики, антигельмінтики, вітаміни, інсектоакарицидні препарати, кормові суміші, зоотовари, премікси та інша продукція для сільськогосподарських і дрібних домашніх тварин.

Сучасне виробництво відповідає всім необхідним вимогам і стандартам ветеринарної галузі, що гарантує випуск продукції високої якості. Виробничі потужності дозволяють здійснювати повний цикл виробництва: зародження ідеї нового препарату, розробку рецептури та технології виробництва, розробку дизайну упаковки, розробку та затвердження нормативної документації.

Відділ контролю якості працює на всіх лініях підприємства, контроль здійснюється на всіх етапах виробництва.

Висока якість продукції, її безпечність та ефективність підтверджується експертними висновками Державного науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Крім того, що всі наші препарати якісні, вони ще й безпечні для тварин: вся продукція пройшла токсикологічні та клінічні випробування. Якість і безпека препаратів підтверджується реєстраційними посвідченнями, сертифікатами якості та всією необхідною супровідною документацією.

Завдяки високій якості препарати ТМ «ПРОДУКТ» заслужили довіру і повагу фахівців ветеринарної медицини та мільйонів власників домашніх тварин.

Широкий асортимент продукції, гнучкість і мобільність виробництва, оптимальні ціни при високій якості та ефективності продукції, що випускається – все це характеристика препаратів ТМ «ПРОДУКТ»!

Ми високо цінуємо вашу довіру до нас.

Девіз нашої фірми – «Здоровя та краса тих, кого ми любимо». І ми від нього не відступаємо.